Mielőtt NYÍLÁSZÁRÓT vásárolna,
ezeket a fontos szempontokat vegye figyelembe!
...hogy a későbbiek folyamán, sok bosszankodástól
kímélje meg magát...

Nyílászáró - Nyíregyháza - Műanyag nyíló-bukó ablakok széles választéka
Nyílászáró - Nyíregyháza - Tűzgátló acél biztonsági bejárati ajtók széles választéka.

Magunkról

Különböző profilokból gyártott műanyag nyílászárókat vásárolhatnak nálunk.

Minden nyílászárót fokozottan hőszigetelt lágy fémbevonatos üveggel szerelünk alapáron, melynek hőszigetelő értéke 1,4 W/m2K. A műanyag ablakprofilok formatervezettek, 5-6-7 légkamrás változatokban kaphatóak. Ma már nem csak fehér színben, hanem a faerezetes kivitelben is rendelhetőek, amely ötvözi a fa nyílászáró természetességét és a műanyag rendkívül hosszú élettartamát és komfortérzetét.

Nem csak a megfelelő minőségű műanyag nyílászáró kiválasztása fontos, hanem a szakszerű beépítés is. Cégünk kiválóan képzett szakemberei által ezt az igényt magas színvonalon kielégíti.

Az utóbbi években a műanyag nyílászáró gyártás rendkívül sokat fejlődött, ezt bizonyítja, hogy résszellőztetű funkciós vasalatokkal készülnek, mely elősegíti a folyamatos páramentesítést, ezáltal az üvegfelületen kisebb mértékű a páralecsapódás. Szükség szerint légbevezető készülékek helyszíni beépítésére is van lehetőség (nagyobb mértékű páraképződés, nyílt égésterű gázkészülékek alkalmazása).

Kiegészítő termékek a külső ablakpárkányok műanyag és színterezett alumínium kivitelben, valamint a belső könyöklők matt és fényes kialakításban, különféle ajtóbetétek széles választékban, kristály, ólomkontúros fazettás, homokfúvott, és fúziós üvegdíszítésekkel.

Árnyékolástechnikai termékek köre rendkívül széles. A fém tokos műanyag lamellás redőnyöktől kezdve a legmagasabb igényeket kielégítő motoros működtetésű alumínium lamellás redőnyökig, akár egybeépített rovarhálós kivitelben.

Kérjen helyszíni felmérést vagy árajánlatot e-mailben, telefonon! személyesen is meggyőződhet irodánkban mintadarabjaink megtekintésével az általunk szolgáltatott minőségi termékekről. Reméljük hamarosan Önöket is elégedett vásárlóink sorában üdvözölhetjük!